Goodgame Disco

06.03.2021by

Goodgame Cafe is mind blowing online game that is best played by registering. There are options of playing the game as a male or as a female. You can even change the looks of the character that you play as. This is a time-management game that you will surely love to play. The entire concept and the presentation of the game is a clear stand out. You will have fun playing it. You will be opening a café and providing very good service to your customers who have heard a lot about your very good cooking abilities. Check out what is on the menu for the day, shop for the appropriate ingredients, and then later use your cooking skills to prepare the items. While running a café business, you have so many things to take care of. Design the interiors and manage the place very well to attract more customers with your cooking skills and spectacular facilities. Do not forget to hire people for providing better service as the number of customers will keep increasing every passing day. Your ultimate goal in the game is to increase the business and get richer to make the cafe the best in the town. The graphics of the game makes the game play even more interesting.

Nejlepší hráči

Hufnágl Pišta - 628026 bodů, 72601 spuštění

moja - 533697 bodů, 69422 spuštění

falen.angel - 457105 bodů, 23530 spuštění

zdenka - 202333 bodů, 61408 spuštění

Game Info - Open up the ultimate nightclub in Goodgame Disco. You can be the DJ and select the music, or be the barkeeper and throw a round of delicious drinks. Party with celebreties, decorate your club, buy heavy base speakers or a new, trendy dancefloor and get the crowd to shake it. Goodgame Studios is a leading software company and specializes in developing and publishing free-to-play games. We provide over 500 million players worldwide with mobile and browser games that are free of charge. You can play directly from your computer or through an app on your smartphone or tablet.

Platinum casino no deposit bonus

Goodgame

boruvka - 186261 bodů, 44261 spuštění

Comi - 134419 bodů, 10144 spuštění

sofia - 131916 bodů, 54066 spuštění

jsr - 93160 bodů, 38985 spuštění

1111 - 49651 bodů, 49651 spuštění

maajabo - 40511 bodů, 19336 spuštění

Goodgame

Oblíbená herní témata

AdventuryBarbieErotické*
FotbalHokejKoně
Make-upMárioOddechovky
OblíkačkyPuzzleRPG
SkákačkyWebkamerovéYeti Sports
Multiplayerové hry

Pokec

Online hra Goodgame Disco

Originální popis
Otevři si svůj vlastní noční klub s Goodgame Disco! Vyber tu správnou hudbu, drinky i zařízení a rozjeď disko! Co takhle pozvat na svou párty nějakou celebritu nebo investovat do nového tanečního parketu? Je jen na tobě, jakou cestu zvolíš..

Disco

Otevřete nejlepší taneční klub s diskotékou ve hře Goodgame Disco. Můžete být DJ, který bude vybírat perfektní beaty, aby dostal návštěvníky do varu. Můžete být také barman, který míchá nejlepší nápoje ve městě. Vytvořte správnou atmosféru, ať přilákáte co nejvíce zákazníků a můžete rozjet párty s celebritami. Najděte si svůj vlastní styl. Vybavte svůj klub úžasnou zvukovou aparaturou nebo hrajte revoluční moderní tance. Pokud se to podaří, bude klub brzy nejoblíbenější místem ve městě.
Hra Disco nabízí:
  • Množství dekorativních předmětů pro klub.
  • Neomezené možnosti přizpůsobení klubu.
  • Celebrity pro zvýšení popularity klubu.
  • Hraní za DJ, barmana nebo vyhazovače.
  • Různé lokality pro umístění klubu či diska.
  • Výběr různých hudebních stylů od Hip-Hop po Rock.
  • Interakci s hráči z celého světa.

Unikátní hra Good Game Disco umožňuje vyzkoušet si provozování vlastního klubu či diska. Právě na vás čeká rozjet diskotéku a udělat z ní nejlepší disko ve městě, zahrajte si s tisíci dalšími hráči a ukažte, že právě to vaše disko je to nejlepší..
Kategorie:České hry
Spuštěno:116805x
Technologie: Flash (nutno instalovat a povolit v prohlížeči - vpravo nahoře v adresním poli by měla být možnost spravovat Flash plugin, po kliknutí na Spravovat se v nastavení musí povolit kliknutím na políčko Zeptat se před spuštěním obsahu Flash). Poté by již mělo vždy stačit kliknout na hru a Povolit spuštění Flash.
Velikost:29.7 kB
Jazyk:čeština
Max. hráčů:neomezeně
Ovládání:myš
Plusy:Budování diskotéky ve stylu The Sims
Autor:GoodGame Studios
Kvalita:platinová hvězda

Nejvyšší skóre hry

  • Zatím nikdo registrovaný vysokého skóre v této hře nedosáhl!

Goodgame Disco Forum


U většiny her je možné zapsat výsledné skóre a soutěžit tak s ostatními hráči. Pro zapsání skóre musíte být přihlášen jaho hráč, nemáte-li účet, zdarma se zaregistrujte.

Goodgame Disco Game

Hodnocení:

Goodgame Disco Forum


Comments are closed.